Searching...
5 Mayıs 2016 Perşembe

Yurt Dışına Çıktığınızda İşinizi Kolaylaştıracak 5 Mobil UygulamaYurt dışına seyahate sık sık mı çıkıyorsunuz? Yoksa bu yaz tatili için tercihiniz yurt dışı mı? O zaman bu yazı sizin için! İşinizi kolaylaştıracak 5 mobil uygulama önerisini bu makale içerisinde bulabileceksiniz.1. Google Maps (Google Haritalar)

Yurt dışı seyahatinizde sizi gideceğiniz konuma kadar doğru bir şekilde sizi yönlendirecek google haritalar mobile uygulaması ile şimdi tatiliniz daha da keyifli olacak. Arama çubuğuna gideceğiniz mekanın, il ya da ilçenin adını girmeniz yeterli.
2. TripAdvisor

Gezdiğiniz mekanları puanlayarak başkalarının da mekan seçmesine yardımcı olmanın yanı sıra gezdiğiniz güzel yerleri, kötü mekanları eleştirebileceğiniz bir mobil uygulama olan TripAdvisor ile tatile çıkmadan önceden de gideceğiniz yerlerdeki mekanlara yapılan yorumları okuyarak karar verebilirsiniz.
3. Google Drive

Google Drive ise işinize yarayabileceğini düşündüğümüz bir diğer mobil uygulama. Bu mobil uygulama sayesinde dökümanlarınızı, sunumlarınızı, çizimlerinizi düzenleyebilir ve depolanmasını sağlayabilirsiniz.4. Dropbox

Yurtdışına çıktığınızda telefonunuzdan fotoğraf çekmeyi planlıyorsanız bu mobil uygulama tam size göre. 2 GB’a kadar veri saklama imkanı veren Dropbox sayesinde yurt dışı gezileriniz ya da tatillerinizde fotoğraflarınız güven ellerde.
5. Google Çeviri

Eğer gittiğiniz ülkenin lisanı konusunda çok iyi değilseniz, google çeviri mutlaka indirmeniz gereken bir uygulama olabilir. İnsanlarla iletişime geçebilmek için oldukça kolay ve pratik bir şekilde dil çevirisi yapabilir, kendinizi ifade edebilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dileriz 

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Back to top!