Searching...
18 Nisan 2016 Pazartesi

Büyük Eli Olanın, Büyük?...İspanya'da olduğum sırada İspanyolların, burnun bir kenarından başlayıp ucun üstünden geçerek diğer kenarından başlayıp ucun üstünden geçerek diğer kenarına kadar olan mesafenin ölçüsünün, kişinin penis ölçüsüne dair ipucu verdiğine inandıklarını öğrendim. Kocaman bir burun sahibi olan ben buna sevindim. Ama bu inanışa göre Gepetto'nun Pinokyo'ya uygun pantolon bulabilmesi için ciddi zorluklar çekmesi ve Cyrano de Bergerac'ın da başkaları için aşk mektupları yazarak vakit kaybetmek zorunda kalmaması gerekirdi. Ne yazık ki, öyle olmadı.

Aynı şekilde elin büyüklüğünün, ufaklığınızın büyüklüğü ile ilintili olduğuna dair de bir kanıt yok.
Ayak büyüklüğüne gelince... British Journal of Urplogy'de (*) yayınlanan bir çalışmada belirtildiği üzere, iki ürolog, yüz dört erkeğin penisi çekilirek gerilmiş halde ölçüp bu ölçüyü ayak ölçüleriyle kıyaslamışlardır. Ve arada hiçbir ilişki olmadığını bulmuşlar.

Diğer meselelere gelince küçük bir penis; ereksiyon halindeyken büyük penisten daha fazla oranda uzuyor. Kadınların cinsel anlamda hassas bölgeleri vajinanın dıştaki üçte birlik kısmının içi ve yakınlarında yer aldığından tatmin olmaları için büyük bir penise ihtiyaç duymuyorlar. Önemli olan gerçekten de büyüklük değil, hanımlar...

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Back to top!