Searching...
30 Nisan 2014 Çarşamba

Özgün Bilge Hakkında:)Öncelikle biz kimiz bununla başlayalım.

Bizler, insanlara, kültürel ve yaşamsal değerlere önem veren, yenilikçi bir bakış açısı ile bilimi ve aklı baz alarak kaliteli bir şekilde hem hızlı hem de özgün bilgi paylaşımında bulunmayı hedefleyen, en doğru, en güncel, en güvenilir ve en objektif bilgilerin kaynağı olmayı arzu eden, farklı ilgi alanlarına ve farklı kişiliklere dair ortak bir bilgi platformu oluşturmayı;

aynı zamanda eleştirel ve analitik düşünebilen, merak sahibi, entelektüel, kreatif, yenilikçi, toplumsal sorumluluk ve bireysel ahlak bilincine sahip olan katılımcılara ve insan haklarına her daim saygılı olan tarafsız bakış açıyla yorum yapabilen hoşgörülü ve saygıya değer veren bireylerin de sitemizde paylaşımlarda bulunabilmesi için refah ve sağlıklı ortam yaratmayı hedefleyen iki arkadaşız.

Bilgiyi tüketmek değil üretmenin aynı zamanda geliştirmenin ve yaymanın peşindeyiz.  Bunu yaparak hem bilimsel, hem kültürel, hem sosyal, hem ekonomik hem toplumsal gelişime katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz. Sizleri de aramızda görmekten gurur ve onur duyarız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bizlere www.ozgunbilge.com veya www.ozgunbilge.blogspot.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Back to top!